Naše služby

Dvaja architekti/dizajnéri  z Košíc, ktorý sprítomňujú fantáziu  v reálny svet 

Naše služby

Dvaja architekti/dizajnéri  z Košíc, ktorý sprítomňujú fantáziu  v reálny svet 

Interiér na kľúč

Nechajte to na nás a o nič sa nemusíte starať.

Naša spolupráca začína osobným stretnutím ideálne v priestore, ktorý bude predmetom navrhovania. Počas prvej konzultácie si zadefinujeme, aké všetky služby a čo všetko potrebujete vyriešiť.

Na základe prvej konzultácie Vám pripravíme dispozičné riešenia, z ktorých vyberieme spoločnou cestou víťaza a na základe dispozície a dôkladnej komunikácie s Vami v časovom horizonte, pripravíme celkový návrh a dizajn interiéru formou vizualizácií, so špecifikáciou nábytkov a materiálov. K daným podkladom pripravíme výkresovú dokumentáciu elektroinštalácie, vodoinštalácie, ak je potrebný zásah, a taktiež výkresy potrebné pre stolára.

Naša práca však v tomto bode nekončí a radi prevezmeme všetky starosti nad realizáciou projektu na kľúč na naše ramená, aby sme Vás odbremenili od vybavovania, nakupovania, kontrolovania, komunikácie s profesistami a uľahčili a hlavne spríjemnili čas pred nasťahovaním sa do nového.

 

VIZUALIZÁCIE

Ste odhodlaní pustiť sa do realizácie interiéru sami? Prípadne potrebujete inšpiráciu?

Navrhneme Vám dizajn interiéru prípadne exteriéru a zvizualizujeme do fotorealistickej podoby na základe ktorej Vám realizácia interiéru pôjde od ruky.

Pre developerov /investorov

Buďte pánmi svojho projektu a nechajte dizajn na profesionálov

INTERIÉRY:

Pripravíme pre Vás marketingovo, oku lahodiace vizualizácie, ktoré už mnohým Investorom rozpredali celé projekty ešte pred začatím výstavby.

Navrhneme a zrealizujeme Vám vzorový byt vo Vašom rezidenčnom projekte, a navodíme potencionálnemu klientovi lepší emocionálny zážitok z jeho budúcej nehnuteľnosti.

Zariadenie interiérov (hotely, obchody, služby, kancelárie, reštaurácie,…) – Zariadime, dotvoríme už navrhnutý priestor nábytkom, doplnkami, zariadeniami, a sfinalizujeme na kľúč v spolupráci s profesionálnymi dodávateľmi (svetelný technik, ozvučenie, kuchynské zariadenie,…)

Exteriéry:

Vytvárame pocit a emóciu z projektu len na základe pôdorysov pretransformovaných do Vizualizácií, ktoré na Slovensku predali už tisíce bytov spokojným developerom/investorom, ktorí sa k nám s radosťou vracajú.

Virtuálna prehliadka 360 stupnova:

Aby ste sa mohli pohybovať po priestore Vašej budúcej nehnuteľnosti a pozriet sa bližšie na detaily, či už v exteriéri alebo interiéri, prípadne ponuknúť túto možnosť priamo klientovi, virtuálna prehliadka je pre developerský projekt veľkým prínosom

Video:

Pripravíme Vám profesionálne video tvorene s citom pre Váš individuálny projekt.

Chcem návrh

Čo teraz a kedy sa na Nás obrátiť?

Čas je veľa krát rozhodujúci, no nikdy nie je neskoro. Čím skôr sa na nás obrátite, tým lepšie. Ideálny čas je ešte pred kúpou nehnuteľností, samozrejme nič sa nedeje ak ju už vlastníte, spoluprácu vieme začať v akejkoľvek fáze Vášho projektu.

Ako postupovať:

  1. Kontaktujte nás emailom, alebo formulárom na našom webe a pokúste sa nám čo najdetailnejšie popísať svoju predstavu. V prílohe nám pošlite pôdorys prípadne aj fotky priestoru, ktorý plánujete riešiť.
  2. Stretneme a porozprávajme sa o budúcich krokoch, ktoré nás čakajú. Zároveň sa o Vás na osobnom stretnutí dozvieme viac a tak budeme schopní presnejšie navrhovať interiér pre Vás a na Vašu mieru. Stretnutie môže prebehnúť u nás, či u Vás priamo v riešenom priestore, alebo kľudne aj na nejakej neutrálnej pôde v kaviarni.
  3. Po stretnutí Vám pošleme ponuku na naše služby.
  4. Po akceptovaní našej ponuky, si prejdeme inšpirácie interiérov, ktoré sa Vám najviac páčia aby sme si zadefinovali koncept a štýl.
  5. Pustíme sa do vzájomnej spolupráce podľa vopred dohodnutých pravidiel.